Кількість
|
Вартість
|
||
|
Композитні килимки в салон AVTO-Tex для Citroen C3 Picasso 2009- (V) чорні
Інноваційні композитні килимки AVTO-Tex в салон для автомобіля Citroen C3 Picasso 2009- (V) чорні виготовляються з власних високоякісних матеріалів з використанням новітніх технологій виробництва.
Композитні (ворсові) килимки в салон виготовляються за лекалами даної моделі автомобіля, що дозволяє максимально закрити ворсову оббивку підлоги, з урахуванням усіх її технологічних згинів. Килимок водія закриває панель відпочинку лівої ноги водія, а також має поліуретановий підп'ятник з емблемою, що надає індивідуальності і збільшує термін його служби.
Інноваційні килимки AVTO-Tex в салон Citroen C3 Picasso 2009- (V) чорні
У виробництві килимка застосовується кілька видів плетіння нитки в одному матеріалі, що дає можливість вибрати малюнок із представлених виробником ескізів.
Ворсове покриття композитних килимків в салон автомобіля виготовляється з гіпоалергенних ниток, з яких відшивається тканина і наноситься на поліуретанову основу, що дає килимкам високі показники довговічності використання, хороше утримання пилу, виключає промокання килимка навіть у зимовий період.
<<< Нова Ера у виробництві текстильних - ворсових авто килимків починається з AVTO-Tex вже сьогодні! >>>